Onze busreis naar Overpelt op 3 februari 2019 naar de Bokkenrijderstocht

03-02-2019 20:27

Het was nog donker toen we die derde februari op de bus stapten maar zodra we op de autostrade zaten konden we al zien dat dit weer een mooie dag zou worden, want de zon kwam op met rode gloed, dus was iedereen er op gebrand  om er een deugddoende wandeling van te maken in de bossen van de Bokkenrijders. Op het afgesproken uur kwamen we er aan en werden we direct in een naastgelegen zaaltje geleid om ons in te schrijven en te veranderen van schoeisel. Aan de start stond er een  delegatie van de Mooimakers, en ook van onze club hebben er zich verdienstelijk gemaakt door aan dit project deel te nemen. (zie foto) Iedereen kon zich uit leven op de verschillende aangeboden afstanden 6-12-17-20-24 km. We werden eerst geloodst door een mooie woonwijk om vervolgens door het landelijk Pelt te komen maar dan was reeds het zonnetje van de partij en konden we reeds het te veel aan kledij (muts en sjerp)wegstoppen. Het bosrijk gebied “Bosrand” rondom Pelt heeft iedereen kunnen smaken. De mensen die een kortere afstand hadden gedaan of die wat rapper waren dan mij, hebben mij zien afkomen met een rood aangelopen gezicht, was dood op (was niet in form ) maar na wat deugddoende vochtopname was ik bijna weer de oude of toch bijna. Na de wandeling werd nog de tombola van Vayamundo getrokken en is Magalie Veroone in de prijzen gevallen, spijtig voor haar was het een troostprijs van €50.00 maar toch proficiat. Onze buschauffeur – voor deze keer was het Frans, want Damien zat vast in de sneeuw ergens aan de Brennerpas – heeft er dan voor gezorgd wat we ook deze keer veilig terug in onze thuishaven aan kwamen . Bedankt iedereen om ook dit jaar zo talrijk te willen meegaan met onze bus uitstappen.  Tot 7 april op weg naar Meise

Martine

 

De fotoreportage van onze busreis is hier beschikbaar.