Gezinswandeling

Lus 2

lus 3

lus 4

Geluwe wordt gastgemeente voor de winterwandelingen

08-01-2021 00:00

Na onze succesrijke herfstwandelingen in Kruiseke verkennen wij de deelgemeente Geluwe. Eddy, onze parcoursmeester zorgde voor niet minder dan 4 prachtige wandelingen, die heel goed combineerbaar zijn. Dus opnieuw voor elk wat wils... De uitpijling is voorzien van 10 tot 31 januari. Wij stellen hier alvast de parcours ter beschikking, in pdf of in gpx formaat. Aan ieder een (of meerdere) plezante wandelingen gewenst. 

  • Lus 1: Gezinswandeling (5,4 km - geschikt voor rol- en kinderwagens).
  • Lus 2:Roo Poorte - Pekke - Artoishoek - Pompeschitterspad (8,9 km)
  • Lus 3:Komerenhoek - Reutelbeekpad - Ons Dorp - Koekuit (11,9 km - het kan er langs het reutelbeekpad drassig bij liggen: verhard alternatief is voorzien).
  • Lus 4: 't Voske - Molenhoek - Boerenkrijgpad (8,3 km - geschikt voor rol- en kinderwagens)